Archive for the ‘Jen tak’ Category

Jak jsem potkal lišku

Proč se vlastně příběh tedy spíš jeden odstavec jmenuje jak jsem potkal lišku? Ono by to spíš mělo být jak jsem potkal svoji první lišku. Né že bych nikdy předtím živou lišku neviděl to v žádném případě. Avšak většinou jsem ji viděl z velké dálky a nebo za plotem či sklem v zoologické zahradě, což jak sami uznáte není to pravé ořechové. Neříkám že toto setkání bylo dokonalé, avšak bylo asi nejbližší jakého se mi dostalo:) Dokonce mě ta malé lištička překvapila svou inteligencí když sem ji spatřil na cestě nelenila vypadla z cesty a z boku na mě koukala jako by čekala jestli nezastavím a neotevři jí dvířka, aby se mohla chudera trošku usušit když se venku honí všichni čerti:). Jediné co mne v tento okamžik mrzí, že jsem mizerný fotograf zase mi uteklo jedno krásné zvíře. Ale kdo ví co by z te fotky nakonec vzniklo:)

To bylo úterý

Úterní den

Ve světle dnešního uplakaného  dne, který se alespoň slunce snaží zpříjemnit svými životadárnými paprsky, jsem si říkal co budu dělat když už tedy koukám ven z okna svého pokoje a jednoznačně vidím, že jaro se nehodlá vzdát svého místa v kalendáři jen tak snadno a úspěšně bojuje pro někoho protivnou zimou. Bohužel jsem jiného názoru.

Ač se to nezdá zima je pro přírodu důležitá spousta lidí toto nevidí, avšak díky sněhu tedy lépe řečeno spoustě krystalizované vody se snad, alespoň částečně zaplní potoky, které rok od roku vypadají jako by je někdo pomalu, ale jistě vysoušel. Snad když kouknu z okna do potoka uvidím množství vody, na které si pamatuji jako malý kluk. Ale to je jiný příběh:)

Ahoj všichni!

Toto jsou moje první pokusy s tímto systémem tak jestli se někomu něco nebude líbit omlouvám se, ale lépe to nejspíš nezvládnu